Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Specjalista ds. eksportu
Miejsce pracy: Stara Bukówka
Numer: StPr/24/0142
OBOWIĄZKI:
Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych i współpraca z dotychczasowymi kontrahentami. Przygotowywanie ofert eksportowych. Monitorowanie realizacji zamówień oraz przygotowywanie dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: francuski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: obsługa programu Microsoft

Wymagania inne:

Roczne doświadczenie zawodowe na danym stanowisku.Wymagana jest znajomość wszystkich wymienionych wyżej języków obcych

Miejsce pracy:

Stara Bukówka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim