Aktualnie dla naszego Klienta, zajmującego się logistyką napojów w Niemczech, oferującego indywidualne i spersonalizowane rozwiązania z jednego źródła, poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator wózka widłowego ze znajomością j. niemieckiego na poziomie min. A2 (m/k)
Miejsce pracy: Niemcy, Thiendorf, okolice Drezna
Nr ref.: a0tbI000001XBKIQA4

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego czołowego (różne typy wózków),
  • załadunek/rozładunek samochodów ciężarowych,
  • wewnętrzny transport palet,
  • obsługa skanera,
  • w przypadku osób z doświadczeniem - obsługa wózka wysokiego składowania.

Wymagania:

  • znajomość jęz. niemieckiego na poziomie min. A2,
  • min. roczne doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka wysokiego składowania,
  • motywacja do pracy,
  • obuwie robocze typu S3 (za kostkę).

Oferta:

  • stawka godzinowa 13,80€ brutto,
  • praca w systemie zmianowym,
  • umowa o pracę tymczasową zawieraną z Agencją pracy Trenkwalder w Polsce,
  • bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • bezpłatne, komfortowe zakwaterowanie (pokoje maks. 2-osobowe),
  • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.
www.trenkwalder.pl