Magazynier (m/w/d)  Amazon
Niemcy - 2500€ Bonus na start - 14€/h - 17,05€ - praca bezpośrednie w Amazon
Szukasz ekscytującego wyzwania w dynamicznym otoczeniu? Oferujemy młodym talentom szansę na bezpośredni start jako magazynier w Amazon w Niemczech Kaiserslautern!
Pracownik Magazynu ze znajomością j. niemieckiego lub angielskiego
Miejsce pracy: Niemcy, Kaiserslautern
Wymagania:
  • Podstawowy poziom językowy b1 w języku niemieckim lub angielskim
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej
Obowiązki:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów
  • Organizacja i utrzymanie porządku w magazynie
  • Współpraca z zespołem
Czas pracy:
  • Jedna zmiana (zmiana poranna lub popołudniowa)
Szczegóły umowy:
  • Zmiana poranna: Umowa na 1 rok (z opcją przedłużenia)
  • Zmiana popołudniowa: Umowa na 18 miesięcy (z opcją przedłużenia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:14 euro za godzinę w pierwszym roku
  • 15,07 euro za godzinę w drugim roku
  • 17,05 euro za godzinę po dwóch latach
Dodatkowe korzyści:
  • Jednorazowy bonus w wysokości 2,500€ NETTO dla kandydatów spoza kraju Niemczech
  • Bonus wypłacany w pięciu ratach
  • Dwie linie autobusowe obsługujące zmiany poranną i popołudniową, bezpośrednio do stacji Amazon
  • 50€ Netto na Bilet Bus i Bahn (Ważny na całe Niemcy)
Dlaczego u nas?
  • Różnorodne możliwości rozwoju
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Interesujące oferty szkoleniowe
  • Praca bezpośrednio w Amazaon Niemcy!

Aplikuj już teraz i dołącz do naszego zaangażowanego zespołu! Wyślij swoje dokumenty za pomocą przycisku aplikowania.

Ważne: sprawdź po aplikacji swoją skrzynkę mailowa.

(Uwaga: Wszystkie płcie są równorzędnie zwracane. Użycie męskich form w ogłoszeniu ma jedynie na celu ułatwienie i obejmuje obie płcie.)