Naszego klienta – firmy logistycznej, działającej 25 lat na rynku, zajmującej się przewozem busami osób i towarów za granicę, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierownik logistyki
Miejsce pracy: Opole
Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie i organizacja pracy biura – dział logistyki, obsługi klienta oraz dyspozytorzy
  • Rozbudowywanie współpracy z klientami biznesowymi
  • Kontrolowanie stopnia realizacji planów i efektów wykorzystanych i niewykorzystanych potencjałów
  • Badanie rynku kierowców, branie udział w procesie ich rekrutacji oraz zarządzaniem obiegiem dokumentów związanych z ich zatrudnieniem
  • Tworzenie harmonogramów pracy
  • Organizacja szkoleń i imprez firmowych

Wymagania pracodawcy:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z zarządzaniem pracą biura
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość branży transportowej
  • Umiejętności organizacyjne i planowania, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość pakietu MS Office
Pracodawca oferuje:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do szkoleń zawodowych – firma chętnie inwestuje w pracowników
  • Wyjazdy firmowe oraz spotkania integracyjne – dobra atmosfera w zespole jest ważna!
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, działającej na polskim rynku już 25 lat
Benefity:
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

KRAZ: 6257
Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem https://illustro.pl/wp-content/uploads/2020/06/polityka-prywatnosci.pdf