Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/03473
OBOWIĄZKI:
- transport pasażerów na terenie Warszawy*praca zmianowa w godzinach: I zmiana (2.30-14.00), II zmiana (14.00-2.00), III zmiana (22.00-6.00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca autobusu
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: kat. D prawo jazdy
Uprawnienia: Przewóz osób

Wymagania inne:

WYMAGANIA: wykształcenie co najmniej podstawowe, prawo jazdy kat. D, uprawnienia do przewozu osób (kod 95). Wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego.Możliwość przeszkolenia na koszt pracodawcy kandydatów z prawem jazdy kat. B (wymagane podpisanie umowy lojalnościowej obligującej do przeporacowania 2 lat na umowę o pracę na pełen etat).OBOWIĄZKI: - transport pasażerów na terenie Warszawy.DODATKOWE INFORMACJE:- możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy oraz możliwość pracy w ramach umowy zlecenia; pracodawca gwarantuje elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika.Praca w jednej z dwóch lokalizacji (baza samochodowa)- ul. Płochocińska 33, 03-044 Warszawa oraz ul. Estrady 5, 05-080 Klaudyn

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 31,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy