Ogłoszenie numer: 4551158, z dnia 2021-05-10

DUKA to marka oferująca nowoczesne i wyjątkowe wyposażenie kuchni oraz jadalni. Posiadamy kilkadziesiąt sklepów, zlokalizowanych w prestiżowych centrach handlowych oraz sklep internetowy. Zasady, którymi kierujemy się w Duka, to zaufanie do ludzi, praca zespołowa i nastawienie na ciągły rozwój.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Specjalista / Specjalistka w Dziale Produktu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: SDP 04/21

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie category managera w administracji produktami w określonej kategorii produktów, rejestracja produktów, opisów i danych w systemach
  • współpraca z dostawcami, współprowadzenie procesu zakupowego
  • odpowiedzialność za płynność realizacji procesu tworzenia opakowań,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami oraz płatnościami;
  • sporządzanie analiz i raportów;
  • przygotowywanie zamówień
  • przygotowywanie prezentacji i materiałów wewnętrznych
  • zarządzanie wzorami (zlecanie, wysyłka, przyjmowanie, przechowywanie i oznaczanie)
  • inne specyficzne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • dobrej znajomości MS Excel
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności analitycznych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • doświadczenia w kontaktach z dostawcami
  • dobrej organizacji pracy
  • samodzielności, ale i umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju u lidera branży
  • ciekawa praca z asortymentem
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej, pakietu sportowego, ubezpieczenia grupowego
  • umowa o pracę