UPS Polska Sp. Z o.o. oferuje pracę na stanowisku:

Specjalista ds. Towarów Niebezpiecznych
Miejsce pracy: Warszawa, KOR 47

praca w godzinach: 13.00-21.00 ; miejsce pracy: Warszawa KOR 47 (PKG)

Główne zadania:
  • Przygotowanie raportów dla przesyłek zatrzymanych – materiały niebezpieczne -  nadawanie statusów
  • Kontakt z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Akceptacja przesyłek z materiałami niebezpiecznymi.
  • Skanowanie przesyłek zatrzymanych
  • Przygotowywanie zestawień
  • Dbanie o rzetelność i terminowość wprowadzanych danych do systemów informatycznych UPS
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Praca w godzinach 13:00 – 21:00  od poniedziałku do piątku
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Odpowiedzialność i systematyczność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobre radzenie sobie ze stresem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Doświadczenie w pracy z towarami niebezpiecznymi będzie mile widziane
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, karta multisport/kino)

Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

,,Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania