Mako Pharma Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się rozwojem,

rejestracją i produkcją produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Dziekanowie Polskim k/ Łomianek

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki
Miejsce pracy: Dziekanów Polski, k/ Łomianek
Nr ref.: SDL22
Zadania:
  • kontakt z dostawcami oraz prowadzenie procesów zakupowych
  • kontakt z klientami i potwierdzanie zamówień,
  • monitorowanie stanów magazynowych i rotacji zapasów surowców,
  • kontrola obiegu dokumentów rozliczeniowych/zakupowych,
  • wybór dostawców surowców i materiałów opakowaniowych,
  • nadzór nad odprawami celnymi.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności negocjacyjnych,
  • znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby,
  • dodatkowy system premiowy,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.