Ogłoszenie numer: 9228799, z dnia 2024-09-15

Klient portalu Praca.pl

Specjalista ds. Importu / Kupiec

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z Kontrahentami z zagranicy, planowanie zamówień, organizowanie dostaw, kontrola stanów magazynowych
  • Kontrola poprawności i kompletności dokumentów potrzebnych do realizacji odpraw celnych w imporcie oraz eksporcie
  • Tworzenie i kontrola poprawności deklaracji celno-podatkowych
  • Opracowywanie raportów, analiz i zestawień
  • Współpraca z innymi działami w zakresie dostaw importowych oraz eksportowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel, wymóg konieczny (praca na dużej bazie danych, tabele przestawne, rotacja zapasów)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
  • Znajomość zasad, przepisów i dobrych praktyk w obszarach: Zarządzanie transportem; Odprawy celne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy własnej, zdolność ustalania priorytetów i wykonywanie zadań w wyznaczonym czasie
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)
  • Zniżki na zakup asortymentu
  • Darmowy parking dla pracowników