Pracownik Sortowni
Miejsce pracy: Głogów Małopolski, ul. Lotniskowa 15
Nr ref.: RD-KR/umowa zlecnie/2022

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie.

Twoje zadania:
  • rozładunek, załadunek samochodów (praca związana z dźwiganiem),
  • przyjmowanie, sortowanie i przekazywanie przesyłek w obrębie sortowni,
  • weryfikacja ładunku pod względem jakościowym i ilościowym,
  • praca ze skanerem radiowym (skanowanie przesyłek i tworzenie dokumentów dla ładunku),
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań,
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.
Dołącz do nas, jeśli:
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • jesteś aktywny/a, dokładny/a i sumienny/a,
  • umiesz pracować w zespole.
U nas zyskasz:
  • stawkę 23 zł brutto za godzinę,
  • możliwość dostosowania godzin pracy,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!