Jesteśmy firmą, która istnieje już od 1982 roku. Posiadamy ponad 90 siedzib w całych Niemczech. Zaufało nam już wiele znanych firm.

Zostań częścią naszego teamu!

Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Hamburg

PRACA UKŁADANIE TOWARU, INWENTARYZACJA NA SKLEPIE BEZ JĘZYKA W HAMBURGU BĄDŹ OKOLICACH

Zakres obowiązków:
  • Sortowanie towarów
  • Opróżnianie towaru w sklepie
  • Układanie towarów na półkach
  • Spisywanie aktualnego stanu towaru
  • Kontrola przyjmowanego towaru
  • ZALETY:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
    • Wynagrodzenie od 11 Euro(Od października podwyżka do 12,44 euro brutto)
    • Premia świąteczna oraz urlopowa
    • Dopłata do kosztów dojazdu do pracy miejskimi środkami przejazdu, gdy praca jest poza Hamburgiem dojazd spod biura busem maksymalnie 9os. za darmo
    • Możliwość elastycznego grafiku pracy
    • Zakwaterowanie BEZPŁATNE(z wyjątkiem urlopu wypoczynkowego i chorobowego)
    • Pomoc ze strony polskojęzycznego pracownika w wypełnianiu dokumentów
    • Pomoc w organizacji wyjazdu
    • Praca z polskimi kolegami
    • Praca głównie od poniedziałku-piątku, czasem również soboty
    • Jeśli jesteś kierowcą możesz sobie dodatkowo zarobić wożąc pracowników (firma wypożycza busy i samochody)
    • W przypadku delegacji tygodniowej pracodawca zapewnia Ci nocleg w hotelu, po Twojej stronie jest tylko dieta
Wymagania:
  • Niezawodność i punktualność
  • Pełna zdolność do pracy fizycznej
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Motywacja i zaangażowanie
Oferujemy:

    • LUB PRACA NA MAGAZYNIE Z JĘZYKIEM
    • Zakres obowiązków:

      * Ogólne zadania wykonywane na magazynie-komisjonowanie

      * Spisywanie aktualnego stanu towaru

      * Kontrola przyjmowanego towaru

      * Kontrola wysyłanych towarów

      • Wymagania:
      • znajomość języka niemieckiego (chociażby podstawowa)