INDUSTRIALESUD jest międzynarodową grupą, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. W naszym zakładzie w Jaworze produkujemy podsufitki samochodowe m.in. dla Audi, BMW, Volvo, Skody, Opla, Hondy, Suzuki. Obecnie do zakładu IS-POLSKA w Jaworze poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Jawor

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z dostawcami w celu zamawiania niezbędnych części.
  • Bieżący nadzór nad poziomem zapasów magazynowych.
  • Efektywne wykorzystanie powierzchni magazynowej.
  • Dbałość o ład i porządek w obrębie magazynu oraz swojej strefy prac.
  • Udział w inwentaryzacjach i ich poprawne przeprowadzanie.
  • Efektywna współpraca z mistrzami, liderami produkcji i pracownikami działu utrzymania ruchu w celu rozwiązywania bieżących problemów.
  • W razie potrzeby wykonywanie dodatkowych czynności na polecenie bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • Obsługa MS Excel.
  • Prawo jazdy kategoria B.
  • Ogólna wiedza techniczna.

Oferujemy:

  • Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy w godzinach od 08:00 do 09:00.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.
  • Pakiet socjalny.
  • Owocowe piątki.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.