Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu / Operator
Miejsce pracy: Opole, Grotowice, Winów
Nr ref.: PM/OPO/0521
Obowiązki:
  • rozładunek oraz załadunek samochodów,
  • kontrola zgodności zamówienia z dokumentacją magazynową,
  • układanie wyrobów w regałach na terenie magazynu,
  • przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz etykietowanie wyrobów dla klientów,
  • cięcie wyrobów.
Wymagania:
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnicy i wózka widłowego (mile widziane),
  • nastawienie na klienta i wysoka jakość jego obsługi,
  • gotowość do pracy w godzinach 7:00-15:00,
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - dodatkowy atut.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta, na podstawie umowy o pracę,
  • system premiowy,
  • pracę w systemie 1-zmianowym (07:00-15:00), od poniedziałku do piątku,
  • benefity na preferencyjnych warunkach (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie),
  • szkolenia, możliwość nabycia nowych umiejętności,
  • pracę w przyjemnej atmosferze,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.