Ogłoszenie numer: 4371373, z dnia 2021-03-18

Wielkopolska Agencja Pracy od 2005 roku świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Baranowo

Opis stanowiska

  •  rozładunek kontenerów
  •  kompletacja zamówień za pomocą skanera
  •  zlecone prace magazynowe

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe lub chęć ich wyrobienia,
  • możliwość pracy od poniedziałku do piątku
  • dokładność, sumienność,
  • chęć pracy na dłużej,
  • dostępność od zaraz!

Oferujemy

  • system pracy I zmiana 7-15,
  • możliwość uczestnictwa w zewnętrznym kursie na wózek widłowy (pracownik ponosi koszt 180zł tylko za egzamin zdobywając uprawnienia),
  • możliwość doświadczenia,
  • bardzo dobra atmosfera w pracy,
  • na początek umowa zlecenie 16 zł netto/h (zus), 19,47 uczeń/student
  • po trzech miesiącach możliwość otrzymania umowy o pracę.