Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Pracownik Działu Zamówień - magazyn
Miejsce pracy: Olsztyn, Olsztynek, Szczytno, Ostróda, Działdowo, Nidzica
Nr ref.: 06/2021
Opis stanowiska:
  • Kompletowanie, pakowanie, wysyłanie zamówień zgodnie z wytycznymi
  • Przygotowywanie przesyłek do wysyłki
  • Przyjmowanie i rozlokowywanie towarów w magazynie
  • Obsługa zwrotów

Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownika Działu Obsługi Zamówień

Miejsce pracy: Ameryka (okolice Olsztynka)

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy
  • Atrakcyjne zarobki
  • Premie plus bonus za polecenie znajomego
  • Posiłki regeneracyjne
  • Liczne benefity (m.in.: karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie Allianz)
  • Darmowy transport do pracy i z pracy!
Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zobacz podobne oferty
  Miejsce pracy: wielkopolskie Firma: Bell Polska Sp. z o.o.
Pracownik Magazynu

Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat, wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy, szkolenie w odniesieniu do stanowiska, pakiet socjalny, pakiet prywatnej opieki zdrowotnej. Oczekujemy: uprawnienia do obsługi wózków widłowych umiejętności pracy w zespole,...

Opublikowano: dzisiaj
  Miejsce pracy: Firma: ACCURAT Personaldienstleistungen
Pracownik magazynu / Operator wózka widłowego

Nasz klient, czołowy producent rowerów poszukuje obecnie pracowników produkcyjnych do wykonywania następujących czynności: Obsługa wózka widłowego bocznego (wysokie składowanie) Załadunek i rozładunek materiałów Utrzymywanie porządku na magazynie...

  Miejsce pracy: łódzkie Firma: Colian Logistic Sp. z o.o.
Starszy pracownik magazynowy

Opis stanowiska: Rozładunek i załadunek samochodów oraz przyjmowanie dostaw towaru od klientów, ich właściwe rozmieszczanie zgodnie z obowiązującymi standardami Przygotowanie i wydanie towaru zgodnie ze złożonymi zamówieniami według obowiązujących...

  Miejsce pracy: dolnośląskie Firma: WPO ALBA S.A.
Pracownik Obsługi - magazyn

Podstawowe zadania: wywóz odpadów przemysłowych z hal produkcyjnych, obsługa urządzeń prasujących i belujących. Wymagania: uprawnienia do obsługi wózka widłowego (wydane przez UDT) i wymiany butli z gazem, mile widziana znajomość katalogu odpadów