W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik do firmy transportowej z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Ślesin k. Nakła nad Notecią

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
  • efektywne zarządzanie flotą transportową
  • skuteczna optymalizacja tras i kosztów transportu
  • koordynowanie pracy kierowców
  • dbałość o serwis świadczonych usług logistycznych
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z kontrahentami
Wymagania:
  • dobra znajomość j.niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w branży logistycznej
  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dynamiki w działaniu
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • silnej motywacji
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym zespole
  • aktywny udział w rozwoju firmy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
Zobacz podobne oferty
  Miejsce pracy: wielkopolskie Firma: PEKABEX
Asystent ds. transportu

Opis stanowiska: Współpraca z firmami transportowymi w zakresie zleconych usług, Sporządzanie dokumentacji transportowej, Monitorowanie rynku usług transportowych, Kontrola jakości dostawców usług transportowych. Wykształcenie wyższe logistyczne – student...

Opublikowano: 2021-01-14
  Miejsce pracy: śląskie Firma: Eko-Okna S.A.
Referent ds. transportu

Będziesz odpowiedzialny (-na) za: Systematyczne optymalizowanie tras wywozu autobusów, Systematyczne planowanie pracy kierowców poprzez ustalanie tras, Dysponowanie flotą firmy i pilnowanie terminowego odprawiania autobusów, Ścisły kontakt z kierowcami...

Opublikowano: 2021-01-13
  Miejsce pracy: mazowieckie Firma: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Pracownik ds. gospodarki pojazdami kolejowymi, maszynami i sprzętem

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: prowadzenie bieżących spraw związanych z utrzymaniem i użytkowaniem pojazdów kolejowych, maszyn i sprzętu w jednostkach organizacyjnych Spółki, prowadzenie rejestrów i analiz wynikających z codziennej eksploatacji...

Opublikowano: 2021-01-04
  Miejsce pracy: podkarpackie Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Specjalista do spraw transportu

kontakty z kierowcami, poszukiwanie ładunków, organizacja napraw pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Opublikowano: 2021-01-01