W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko
Pracownik do firmy transportowej z językiem hiszpańskim

Miejsce pracy: Ślesin (pow. nakielski, gm. Nakło nad Notecią)

Obowiązki:

  • Obsługa zapytań i zamówień klientów w języku hiszpańskim oraz angielskim
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta
  • Efektywna komunikacja telefoniczna, mailowa i poprzez inne kanały komunikacji z klientami
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Monitorowanie realizacji zleceń i rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z załadunkami oraz rozładunkami
  • Dbałość o serwis świadczonych usług transportowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego oraz angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zorientowanie na osiąganie celów biznesowych i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole i podejście proaktywne
  • Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenie w branży logistycznej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dynamika w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

P.H.P Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński