Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem działająca w Belgii w sektorze: mieszkaniowym, usługowo-handlowym i recyklingu surowców wtórnych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego - Pracownik sortowni palet i plastiku
Miejsce pracy: Linne
Zadania:
  • Prace na placu, praca w hali sortowni surowców wtórnych; palety i plastik
  • Asysta przy załadunku/ rozładunku transportu
  • Operowanie wózkiem widłowym
  • Ewidencja ilości surowców przyjmowanych i przesortowanych według typu i rozmiaru
  • Rozlokowanie poszczególnych typów i rozmiarów surowców wtórnych w wyznaczonych strefach magazynowania
Wymagania:
  • Doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym
  • Ważne uprawnienia na wózek widłowy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom komunikatywny)
  • Samodzielność, ale również umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość na długoterminową współpracę
  • Założona działalność gospodarcza, aktualny dokument A1
  • Firma nie zatrudnia pomocników i osób bez kwalifikacji
Firma oferuje:
  • Współpracę na podstawie samozatrudnienia
  • Stawka 17-18 euro / h przy kontrakcie firma/ firma
  • 3570-3780 euro netto/miesięcznie
  • Bezpłatne mieszkanie służbowe; pokoje max 2-os., media, nielimitowany Internet
  • Bezpłatne dojazdy do pracy (samochodem służbowym, lub kilometrówka na prywatny pojazd)
  • Nadgodziny w tygodniu i soboty
  • Pracę całoroczną i atrakcyjny system urlopowy
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.