Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Operator wózka jezdniowego
Miejsce pracy: Ociąż
Numer: StPr/21/0184
OBOWIĄZKI:

Obsługa wózka widłowego przy załadunku lub rozładunku. Praca w magazynach i przy rampach załadunkowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: kierowca wózków jezdniowych

Miejsce pracy:

Ociąż

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim