Operator maszyn budowalnych / Kierowca
Miejsce pracy:Krępa
Opis stanowiska
  • praca na budowie drogi S-11 pod Koszalinem,
  • dbałość o jakość wykonywanych robót drogowych,
  • obsługa maszyn budowalnych, tj.: koparka, koparko-ładowarka, ładowarka, walec drogowy, równiarka,
  • kierowanie samochodami ciężarowymi typu 8x8, zestaw ciągnik z naczepą,-obsługa HDS mile widziana,
  • realizowanie zaleceń bieżących nadzoru budowy,
  • dbanie o stan techniczny oraz porządek w obsługiwanych maszynach,
  • prowadzenie dziennika prac obsługiwanej maszyny/urządzenia,
  • przestrzeganie procedur, zadań i instrukcji BHP, a także norm obowiązujących na budowie.
Wymagania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach,
  • uprawnienia operatora maszyn na obsługiwane urządzenie/maszynę,
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej( w przypadku kierowców),
  • ważne badania psychologiczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • punktualność, uczciwość, dyspozycyjność.
  • dobra organizacja pracy, fachowość, zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną w całej Polsce,
  • ubezpieczenie na życie (dobrowolne),
  • szeroki pakiet benefitów:
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • kartę sportową MultiSport
  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych- 1000zł na rok dla każdego pracownika (np. bilety do Teatry, na koncert, festiwal, muzeum, wystawę, kabaret, itp.),
  • bonus świąteczny w postaci karty przedpłaconej (dla pracownika i dla jego dzieci),
  • płatne nadgodziny,
  • ubranie ochronne do wykonywania pracy,
  • ciepły posiłek każdego dnia,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy!:-)

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”