Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Młodszy specjalista ds. utrzymania pojazdów trakcyjnych
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/21/0262
OBOWIĄZKI:
Pilnowanie terminów legalizacji podzespołów pojazdów trakcyjnych: daty badan zbiorników powietrznych, legalizacja prędkościomierzy, czuwaka elektrycznego, hamulca SHP, węży powietrznych, legalizacja gaśnic. Praca w godz. 7-15. Kontakt tel. 18 442-62-72, e-mail: biuro@orionkolej.plKonieczne wykształcenie min. średnie i znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera Word, Exel

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, rozmowy kwalifikacyjne ul. Wyspiańskiego 22 II piętro budynek B lub aplikacje wysyłać na adres e-mail: biuro@orionkolej.pl (miejsce pracy Elektrodowa 53)

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 422 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego