Ogłoszenie numer: 4591613, z dnia 2021-05-21

Jesteśmy największym dystrybutorem olejów i smarów firmy Shell w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osoby w charakterze:

Magazynier

Miejsce pracy: wielkopolskie / Janikowo k/Poznania

Opis stanowiska

  • Rozładunek  i załadunek towarów - przy użyciu wózka widłowego;
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru;
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Dokładność , sumienność, rzetelność.

Wymagania

  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych -  praktyka w prowadzeniu;
  • Sprawność fizyczna.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowa o pracę;
  • Karta MultiSport

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie.