Magazynier
Miejsce pracy: Sady, ul. Poznańska 16C, Dojazd z Poznania autobusami linii: 811, 813.
Zadania, jakie Ci proponujemy:
  • przygotowanie przesyłek (paczki i palety)
  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa skanera (zapewniamy szkolenie na miejscu)
  • rozładunek i załadunek towarów na terenie magazynu
  • współpraca w małym i zgranym zespole
  • praca wyłącznie od poniedziałku do piątku (w przedziale godzinowym pomiędzy 8:00 a 16:00)
  • praca od zaraz do końca maja 2024 (ewentualnie przedłużenie do końca czerwca)
W zamian oczekujemy:
  • rzetelnej pracy
  • punktualności
  • wymagane uprawnienia operatora wózka widłowego
  • mile widziani pracownicy ze statusem studenta
Za Twoje zaangażowanie oferujemy:
  • współpracę z zespołem profesjonalistów
  • przyjazną kulturę firmy, różnorodny i otwarty zespół
  • umowę zlecenie
  • możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego, platformy benefitowej oraz opieki medycznej
Warto z nami pracować, gdyż:
  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów
  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie
  • mamy najwyższe standardy pracy, by chronić bezpieczeństwo
  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić
Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w CV, przez Fresenius Nephrocare Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Krzywej 13, 60-118 Poznań w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz udziału w dalszych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
Fresenius - pasjonaci z misją. Zobacz więcej »