GGT SOLUTIONS S.A. zatrudni:

Magazynier
Miejsce pracy: Studzienice k/Pszczyny, woj. Śląskie

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • Obsługa programu magazynowego
  • Prowadzenie ewidencji
  • Utrzymywanie porządku i czystości na terenie magazynu
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub sklepie z częściami samochodowymi, częściami do maszyn i urządzeń, artykułami przemysłowymi
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności w wiodącej firmie w branży geotechnicznej
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatna opieka zdrowotna
Warunkiem rozpatrzenia przesłanych materiałów jest dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PPI CHROBOK S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.