Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Linowiec/ k. Starogardu Gdańskiego

AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu AQ Group. Zajmujemy się produkcją wiązek kablowych i modułów elektromechanicznych dla światowych firm z branży transportowej.

Wartości podstawowe AQ: koncentracja na kliencie, prostota, przedsiębiorczość w biznesie, odwaga i szacunek oraz efektywność kosztowa.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Linowiec/k. Starogardu Gd (autobus miejski linii 28 zatrzymuje się na terenie zakładu pracy).

Praca dwuzmianowa: 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • przyjmowanie dostaw (kontrola towarów przychodzących i wychodzących pod względem  ilości i jakości), rozładunek towarów;

  • układanie materiałów na regałach w magazynie;

  • sortowanie i przygotowanie materiałów do wydania;

  • pakowanie, przygotowanie do wysyłki;

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej;

  • dbanie o porządek w magazynie;

  • współpraca z innymi działami firmy.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • masz minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane;
  • znasz zasady gospodarki magazynowej (w tym dokumentacji magazynowej);
  • umiesz pracować w zespole.

Zapewniamy przeszkolenie

W zamian za Twoją pracę oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bezpośrednio z AQ - bez pośredników),
  • pracę w komfortowych warunkach (mieścimy się w nowoczesnej, w pełni klimatyzowanej hali produkcyjnej),
  • premie miesięczne (do 20% miesięcznego wynagrodzenia po 3. miesiącach od zatrudnienia);
  • premie świąteczne,
  • opiekę medyczną Medicover – dopłacasz do pakietu podstawowego tylko 10 PLN;
  • możliwość rozwoju zawodowego, awansów i szkoleń
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
Oprócz tego u nas możesz:
  • wpływać na rozwój firmy poprzez zgłaszanie swoich pomysłów
  • otrzymać dodatkowe dni urlopu w roku, jeśli studiujesz
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zobacz podobne oferty
  Miejsce pracy: dolnośląskie Firma: Konsorcjum Stali S.A.
Magazynier

Opis stanowiska: rozładunki i załadunki towarów kompletacja towaru zgodnie z zamówieniami klientów obsługa klientów drobnych udział w inwentaryzacjach okresowych Wymagania: zaangażowanie dyspozycyjność mile widziane uprawnienie do obsługi urządzeń...

Opublikowano: dzisiaj
  Miejsce pracy: podkarpackie Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Magazynier

Obowiązki: Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie zawodowe/średnie uprawnienia na wózki widłowe UDT - mile widziane gotowość podjęcia szkolenia wdrożeniowego

  Miejsce pracy: małopolskie Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Logistyk / Magazynier

Jeżeli: jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; potrafisz działać zespołowo; skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony; jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym (także w weekendy) w godzinach otwarcia sklepu. posiadasz uprawnienia na wózki...

  Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.