Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą wysokiej jakości suplementy diety. W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy zaangażowanego i odpowiedzialnego kandydata na stanowisko Magazyniera. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie magazynu oraz współpracę z innymi działami firmy, korzystając z systemu ERP.
Magazynier
Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Przyjmowanie, rozładunek i kontrola dostaw surowców oraz produktów gotowych.
  • Kompletacja zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie ERP (Vendo , Nexo).
  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.
  • Kontrola stanów magazynowych oraz współpraca z działem zakupów w celu zapewnienia ciągłości produkcji.
  • Wydawanie/ odbieranie surowców do produkcji
  • Przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji.
  • Obsługa wózków widłowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży suplementów diety.
  • Umiejętność obsługi systemów ERP (mile widziana znajomość Vedno,Nexo).
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej.
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Praca od pn-pt (7-15)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w nowoczesnym i dobrze wyposażonym magazynie.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.