Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Błonie | Numer ref.: MAG/015/MBI

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stawka 22 zł brutto/h
  • Praca na 2 zmiany: 6-14, 14-22
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Pakiet socjalny - Medicover, MultiSport

Wymagania:

  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zadania:

  • Kompletacja zamówień ze skanerem magazynowym
  • Oklejanie, metkowanie towaru
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Kontrola jakości towaru
  • Załadunki, rozładunki ręczne kontenerów
Zobacz podobne oferty
  Miejsce pracy: śląskie Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Pracownik logistyki/ Operator wózka widłowego UDT

Oferta: Umowa o pracę na pełny etat Wynagrodzenie 3700 brutto oraz system premiowy ( premia jakościowa, frekwencyjna, dodatki motywacyjne) Wczasy pod gruszą oraz premie świąteczne Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych Wymagania: Uprawnienia UDT...

Opublikowano: dzisiaj
  Miejsce pracy: śląskie Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Logistyk / Magazynier

Jeżeli: jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; potrafisz działać zespołowo; skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony; jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym (także w weekendy) w godzinach otwarcia sklepu. posiadasz uprawnienia na wózki...

  Miejsce pracy: wielkopolskie Firma: PEKAES Sp. z o.o.
Magazynier / Operator wózka widłowego

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Posiadasz prawo jazdy kat. B Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce Jesteś sumienny i odpowiedzialny Zapraszamy do pracy w PEKAES!

  Miejsce pracy: zachodniopomorskie Firma: PEKAES Sp. z o.o.