Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Magazynier z uprawnieniami UDT
Miejsce pracy: Rzeniszów
Nr ref.: MAG/RZE/1220
Obowiązki:
  • przyjmowanie, składowanie oraz wydawanie materiałów zgodnie z zasadami panującymi w magazynie,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • wykonywanie załadunków i rozładunków z wykorzystaniem wózka widłowego.
Wymagania:
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, wydane przez UDT - warunek konieczny,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego i w pracy w magazynie.
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Rzeniszów,
  • pracę od listopada do końca stycznia, z możliwością zatrudnienia od lutego na stałe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 3528 zł brutto miesięcznie,
  • premię za wydajność 5% wynagrodzenia podstawowego,
  • premię motywacyjną 400 zł brutto za każdy miesiąc,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość skorzystania z benefitów: sportowy medyczny, ubezpieczenie na życie,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.