Do naszego magazynu logistycznego w poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier / Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Białystok
Jeśli:
  • Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym.
Zapraszamy do pracy w GEODIS!

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • Pracę zmianową
  • Darmową prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do świąt
  • Kartę sportową
  • Zniżki na paliwo
  • Kartę sim do użytku prywatnego z darmowymi rozmowami i Internetem
Zobacz podobne oferty
  Miejsce pracy: Firma: Adecco Personalsdienstleistungen GmbH
Pracownik Magazynu ze znajomością j. niemieckiego lub angielskiego

Wymagania: Podstawowy poziom językowy A1 w języku niemieckim lub angielskim Zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej Obowiązki : Przyjmowanie i wydawanie towarów Organizacja i utrzymanie porządku w magazynie Współpraca z zespołem

Opublikowano: 2024-02-24
  Miejsce pracy: mazowieckie Firma: Logwin Poland Sp. z o.o.
Magazynier

 Jakie zadania na Ciebie czekają:  Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja wysyłek, załadunek towaru Uzupełnianie dokumentacji związanych z wysyłkami Monitorowanie i zgłaszanie różnic...

  Miejsce pracy: lubuskie Firma: Telemond Sp z o.o.

Czym się będziesz zajmować: Obsługą logistyczną działu produkcyjnego Załadunkiem oraz rozładunkiem Obsługą systemu magazynowego. Jakie wymagania musisz spełniać: Uprawnienia UDT na wózek widłowy Komunikatywność i umiejętność współpracy z...

Opublikowano: 2024-02-23
  Miejsce pracy: dolnośląskie Firma: SIG Sp. z o.o.
Kierowca - Magazynier

Opis stanowiska: Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem Wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu Obsługa wózka widłowego Stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP Wymagania: Prawo jazdy kat. C Uprawnienia do prowadzenia wózka...