Ogłoszenie numer: 9221260, z dnia 2024-09-12

Dla-Przemyslu.pl specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji elementów zabezpieczenia firm i budów.

W 2018, 2019, 2020 i 2022 r. sklep Dla-Przemyslu.pl otrzymał prestiżowy tytuł dynamicznie rozwijającej się firmy działającej w branży e-commerce. W 2021, 2022 i 2023 r. nasza praca została doceniona i nagrodzona wyróżnieniem w konkursie Gazele Biznesu.

Posiadamy europejski certyfikat Trusted Shops. Od 2018 r. sponsorujemy wrocławską drużynę żużlową - WTS SPARTA Wrocław.

Magazynier / Kierowca

Miejsce pracy: Wrocław, Fabryczna

Opis stanowiska

  • Kompletowanie i pakowanie zamówień
  • Wydawanie przesyłek
  • Dostarczanie towarów do klientów
  • Prowadzenie samochodu, przewóz towarów
  • Odbieranie asortymentu od dostawców
  • Weryfikacja poprawności dokumentacji magazynowej
  • Stała współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy
  • Dokładność, sumienność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na stanowisku magazynier / kierowca
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

  • Pracę w godzinach 8:00-16:00
  • Umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju w młodym, dynamicznym zespole