EUROCASH LOGISTYKA:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistykę tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier (dział opakowań)
Miejsce pracy: Porosły k. Białegostoku

Kluczowe Zadania:

  • Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie wykonywanie zadań związanych z pracą na magazynie opakowań i reklamacji,
  • Rozliczanie kierowców wracających z tras - praca ze skanerem,
  • Rozliczenie dokumentów przyjęcia, zwrotu towarów i opakowań,
  • Segregacja opakowań - transporterów , butelek,
  • Segregacja palet według rodzaju i przeznaczenia,
  • Przyjęcie i rozwożeniem zwrotów – praca ze skanerem,
  • Załadunek / rozładunek aut – praca na wózku czołowym,
  • Przygotowanie zwrotu do producenta – praca ze skanerem.
Nasze wymagania:
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Dyspozycyjność – 3 zmianowy tryb pracy.
Na tym stanowisku zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia,
    • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
    • Paczki i bony na Święta;
    • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
    • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Prywatna opieka medyczna Medicover;
    • Karty sportowe;
    • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe prowadzone przez trenerów wewnętrznych.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl