Listonosz paczkowy

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki lub Siedlce

Rodzaj zatrudnienia:  umowa o pracę na czas określony, cały etat, praca głównie od poniedziałku do piątku​ 7:00-15:00

Twoje zadania:
  • prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony,
  • załadunek i rozładunek przesyłek pocztowych (praca zawiązana z dźwiganiem),
  • rozliczanie się z przesyłek, gotówki i innych pobranych wartości pieniężnych​,
  • doręczanie i odbiór przesyłek od klientów indywidualnych i firm.
Dołącz do nas, jeśli:
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • możesz podjąć pracę fizyczną związaną z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • jesteś osobą uczciwą, odpowiedzialną i dokładną w wykonywaniu obowiązków,
  • potrafisz obsługiwać urządzenia mobilne - smartfon, terminal płatniczy.
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość topografii miasta.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!