W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Lider Magazynu
Miejsce pracy: Jawczyce (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki)
Opis stanowiska

Poszukujemy energicznej osoby na stanowisko Lidera magazynu, która będzie odpowiedzialna za sprawną logistykę i organizację naszego magazynu. Do głównych obowiązków będzie należało:

  • Zarządzanie zespołem magazynowym
  • Wydawanie i przyjmowanie sprzętu oraz towarów
  • Planowanie zadań
  • Kontrola jakości
  • Organizacja Magazynu
  • Współpraca z Innymi Działami
  • Raportowanie
  • Kontrola stanu oraz rejestracja przyjmowanych produktów
  • Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy
  • Praca na magazynie zewnętrznym, częściowo zadaszonym
Wymagania
  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Dbałość o jakość
  • Odpowiednia organizacja czasu pracy
  • Dokładność i systematyczność
  • Brak nałogów oraz konfliktów z prawem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bezpieczeństwo i Przestrzeganie Przepisów
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale od 6 100,00 zł brutto do 8 400,00 zł brutto, zależnie od doświadczenia i efektywności pracy
  • Po przepracowanym roku waloryzacja wynagrodzenia w wysokości 7%
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie i zdobycie uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • Benefity Socjalne w postaci karty Benefit Multisport
  • Odzież roboczą
  • Przyjazna atmosfera pracy