Ogłoszenie numer: 4894834, z dnia 2021-06-14

Firma handlowa

zatrudni w magazynie w Wysogotowie

KIEROWNIKA MAGAZYNU

z uprawnieniami do obsługi wózków wysokiego składowania

Kierownik Magazynu z uprawnieniami do obsługi wózków wysokiego składowania

Miejsce pracy: wielkopolskie / Wysogotowo

Opis stanowiska

  • obsługa magazynu wysokiego składowania wózek reach truck
  • koordynowanie pracy podległych pracowników
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • dążenie do minimalizacji strat towarowych
  • nadzorowanie przyjęć / wysyłek dostaw i zwrotów
  • organizacja transportu i współpraca z firmami transportowymi
  • dbanie o porządek w magazynie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomości zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • dobra organizacji pracy własnej i umiejętność organizacji pracy podległych pracowników
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie – zawsze na czas
  • pracę jednozmianową