Ogłoszenie numer: 5782338, z dnia 2021-10-25

Firma Handlowa RIM Kowalczyk s.j. z siedzibą w Jankach k. Warszawy (branża ogrodnicza) zatrudni kierowcę.

Kierowca

Miejsce pracy: mazowieckie / Janki

Opis stanowiska

  • transport towarów pod wskazany adres (cała Polska)
  • załadunek i rozładunek towarów
  • praca od poniedziałku do piątku

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B - z doświadczeniem
  • znajomość topografii Polski
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • niekaralność
  • uczciwość
  • dbałość o powierzone narzędzie pracy (samochód, telefon, narzędzia),
  • gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę