Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierowca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1943
OBOWIĄZKI:
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ
Zobacz podobne oferty
  Miejsce pracy: małopolskie Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierowca taxi

Praca odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnych różnych dostawców tj: Uber, Bolt, Free Now. Przyjmowanie zleceń on- line i przewóz osób w wyznaczonym rejonie. Osoby zatrudnione na stanowisku kierowcy Taxi będą odpowiedzialne za bezpieczeństwo własne...

Opublikowano: 2024-05-03
  Miejsce pracy: łódzkie Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Kierowca samochodu dostawczego

Załadunek towaru (części samochodowe), dowóz towaru do klienta, dbałość o powierzony samochów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Opublikowano: 2024-05-03
  Miejsce pracy: lubelskie Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie
Kierowca samochodu dostawczego

transport, załadunek i rozładunek towarów samochodem ciężarowym do 3,5 tony, codzienna obsługa pojazdu (mycie, wymiana żarówki, zmiana koła), zabezpieczenie ładunku do transportu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat....

Opublikowano: 2024-05-03
  Miejsce pracy: wielkopolskie Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kierowca samochodu osobowego

Sprawdzanie stanu technicznego samochodu do przewozu osób, przewóz pasażerów, dbanie o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, nienormowany czas pracy, w zależności od zleceń, godziny pracy od 15:00 - 23:00; nie mniej niż 140 h miesięcznie Wymagania...

Opublikowano: 2024-05-03