Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kierowca taxi
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1401
OBOWIĄZKI:
ze względu na stale rosnące zainteresowanie korzystania z aplikacji mobilnych jakie proponuje nasza firma poszukujemy osób na stanowisko kierowca taxi. praca odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnych różnych dostawców tj: uber, bolt, free now. przyjmowanie zleceń on- line i przewóz osób w wyznaczonym rejonie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu