Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierowca taxi
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/0549
OBOWIĄZKI:
W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym zainteresowaniem korzystania z aplikacji mobilnych jakie proponuje nasza firma poszukujemy osób na stanowisko kierowcy taxi. praca odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnych różnych dostawców tj: uber, bolt, free now. przyjmowanie zleceń on- line i przewóz osób taksówką w wyznaczonym rejonie Wrocławia.Czas pracy wg zleceń.Wymiar czasu pracy 160 godz. w miesiącu.Umowa zlecenie 18.03.2024- 17.03.2025Oferta pracy dostęna w sali F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy brak wymagań, prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,3 do 28,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu