Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Kierowca samochodu dostawczego-kat.b
Miejsce pracy: Gronowo Górne
Numer: StPr/21/0341
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie i obsługa pojazdu do 3,5 tony, załadunek, rozładunek towarów, transport do klientów firmy. Jedna zmiana 8-16 Oferta pracy dla osoby powyżej 30r.ż ze wskazanym kandydatem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5 tony, refleks, spostrzegawczość, zdolność koncentracji, podzielność uwagi, szybkość nawiązywania kontaktów, uprzejmość w stosunku do innych ludzi, chęć pracy.

Miejsce pracy:

Gronowo Górne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu