Ogłoszenie numer: 4853187, z dnia 2021-06-16

Klient portalu Praca.pl

Nasza Firma to solidne przedsiębiorstwo z wieloletnimi tradycjami, która działa na rynku przewozów krajowych i zagranicznych od 2008 roku. Posiadamy licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy oraz licencję dotyczącą międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy. Specjalizujemy się w przewozie towarów pod kontrolą temperatury. Dysponujemy bardzo szerokim wachlarzem taboru. Wszystkie pojazdy wyposażone są w urządzenia stale rejestrujące temperaturę ładunków. Dzięki temu możemy udokumentować należyte warunki transportu i gwarantować świeżość towarów w podróży.

Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: lubuskie / Sława

Opis stanowiska

Nasza firma poszukuje kandydatów na stanowisko kierowca samochodu ciężarowego z kategorią C lub C + E.

Praca polega na kierowaniu pojazdami typu chłodnie, dostarczaniu towarów oraz obsłudze dokumentacji związanej z powierzonym ładunkiem.

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii C lub C+E
  • świadectwo kwalifikacji
  • książeczka sanitarna

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w zgranym zespole