Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Kierowca międzynarodowy
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0059
OBOWIĄZKI:
Transport towarów na terenie Polski i Unii Europejskiej samochodem dostawczym do 3,5 tony , delegacje sześciotygodnioweKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa zlecenie : 01.02.2021-01.02.2024MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Mikołów+ teren Polski i Unii EurupejskiejPRACA W DNIACH I GODZINACH:Delegacje 6 - tygodniowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Znajomość mechaniki samochodowej

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: min. 1 miesiąc na danym lub podobnym stanowisku; uprawnienia: prawo jazdy kat. B, umiejętności: znajomość mechaniki samochodowej, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, obsługa nawigacji i telemetryki, sporządzanie listów CMR , DELIVERY NOTE, DOKUMENTACJI TRANSPORTOWEJ; dodatkowym atutem będzie znajomość języka ukraińskiego na poziomie A1

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych