Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Kierowca magzynier
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/21/0279
OBOWIĄZKI:
praca w magazynie nabiałowym, dystrybucja towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych


Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe mile widziane

Miejsce pracy:

Zakopane


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

APLIKUJ TERAZ
Zobacz podobne oferty
  Miejsce pracy: mazowieckie Firma: APS Energia S.A.
Kierowca magazynier

Główne obowiązki: realizacja zleconych zakupów oraz dostaw sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami prawidłowe wydawanie materiałów do produkcji obsługa procesów magazynowych (przyjęcia, wydania, inwentaryzacja) dbałość o jakość i terminowość...

Opublikowano: wczoraj
  Miejsce pracy: opolskie Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Międzynarodowy kierowca samochodu dostawczego

Prowadzenie samochodu dostawczego do 3,5 t. załadunki, rozładunki, kontrola towaru, zabezpieczenie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy...

Opublikowano: wczoraj
  Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Kierowca-pracownik ogólnobudowlany

Kierowanie pojazdem, prace ogólnobudowlane, praca na wysokości Jedna zmiana 7-15 Miejsce pracy: Elbląg+okolice Oferta pracy dla osoby powyżej 30r.ż Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:...

Opublikowano: wczoraj
  Miejsce pracy: lubelskie Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie
Kierowca-operator koparki

praca koparką, usuwanie awarii na eksploatowanych urządzeniach, prace monterskie na sieci Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Uprawnienia: Operator koparkoładowarki Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Opublikowano: wczoraj