Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Kierowca kategorii b dmc 3,5t w ruchu międzynarodowym
Miejsce pracy: Grąbków
Numer: StPr/21/0357
OBOWIĄZKI:

Praca polegająca na prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 (firma posiada coraz więcej zleceń na terenie całego kraju), samochody przewożą towar po terenie całej Polski i Europy, głównie Ukrainy. Oczekiwana umiejętność kierowania pojazdami i drobnych napraw w przypadku prostej awarii. Znajomość języka ukraińskiego w stopniu komunikatywnym usprawni przekraczanie granicy i kontakt ze służbami celnymi i strażą graniczną na granicy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: naprawa pojazdów samochodowych

Miejsce pracy:

Grąbków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Turku