Ogłoszenie numer: 4907040, z dnia 2021-06-11

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.

W związku z naszym dynamicznym i nieustającym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Erontrans to firma, która jako wiodący lider na rynku transportowym „jedzie” z duchem postępu i potrzeb Kierowców.

Słuchamy Was i zmieniamy się dla Was.

Dlatego jeśli jesteś kierowcą zawodowym Kat C+E i NIE MASZ JESZCZE DOŚWIADCZENIA.

Jeśli szukasz bezskutecznie pracy.

Zadzwoń do mnie pod nr: 539 991 500.

Gwarantujemy pracę dla „Świeżaków”.

Wymagania

Gwarantujemy także wynagrodzenie 3 500 zł na rękę miesięcznie podczas 2-miesiecznego okresu szkolenia.

Szkolimy pod okiem doświadczonych Kierowców-Trenerów w podwójnej obsadzie.

Szkolisz się pracując międzynarodowo.

Pracujesz 19 dni w miesiącu.

Oferujemy

A po szkoleniu:

  • Najwyższe stawki w Polsce.
  • Dodatek dla doświadczonych kierowców!
  • Extra dodatek dla najefektywniejszych Kierowców za ponadprzeciętne wyniki.