Firma zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni Kierowcę śmieciarki kat. C do odbioru odpadów na terenie Warszawy i okolic.

Kierowca kat. C – śmieciarka
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie pojazdu specjalistycznego – śmieciarka
  • odbiór odpadów oraz ich wywóz na składowisko
  • wprowadzanie do systemu informacji dotyczących np. ilości opróżnionych pojemników
  • wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i wyładunkiem odpadów
  • transport odpadów na terenie Warszawy
  • dbanie o bezpieczeństwo własne, współpracowników, innych użytkowników drogi oraz przewożonego ładunku
  • przestrzeganie wyznaczonych tras objazdu oraz dbałość o odbiór odpadów w określonych godzinach
  • dbanie i odpowiedzialność za powierzone mienie firmy
Nasze wymagania:
  • prawo jazdy kat. C
  • aktualna dokumentacja (badania, karta kierowcy, kwalifikacja wstępna/szkolenie okresowe)
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie zawodowe
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport, bilety do kina

Praca dostępna od zaraz