MACZFIT jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich osób, które walczą z czasem, stresem, wiekiem i kaloriami oraz wybiega naprzeciw nowym trendom żywieniowym i lifestylowym.

MACZFIT jest liderem i największą firmą w branży cateringu dietetycznego w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy

Kierowca kat. C (samochód chłodnia)
Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Obowiązki:
  • Praca przy transporcie pakietów cateringu dietetycznego w godzinach 18:00 – 04:00,
  • Załadunek i rozładunek towaru,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów.
Oczekujemy:
  • Doświadczenie w prowadzeniu aut powyżej 3,5 T powyżej 1 roku,
  • Prawo jazdy Kat. C + karta kierowcy (lub gotowość do jej wyrobienia),
  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wyrobienia),
  • Dyspozycyjność, uczciwość i chęć do pracy,
  • Doświadczenie w prowadzeniu aut powyżej 3,5 T powyżej 1 roku.
Oferujemy:
  • Kontrakt B2B,
  • Dobrą atmosferę w przyjaznym i otwartym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie wraz z perspektywą rozwoju i dalszej współpracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.