Maczfit Foods  jest liderem cateringu dietetycznego w Polsce.

Poszukujemy:

Kierowca kat. B
Miejsce pracy: Szymanów

Miejsce odbioru paczek: Szymanów (Baniocha) pod Warszawą

Dojazd: 20 minut z Warszawa Wilanów; 5 minut z Konstancin Jeziorna

Zakres obowiązków
  • Praca przy transporcie pakietów cateringu dietetycznego w godzinach 18:00 - 04:00
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji
Oczekujemy:
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • Prawo jazdy kat B + karta kierowcy
  • Badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • Dyspozycyjność, uczciwość, motywacja do działania
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B - firma doradza w obsłudze księgowej oraz ponosi koszty prowadzenia księgowości
  • Koszyk benefitów (opieka medyczna, pakiet multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Atrakcyjne zniżki na produkty i usługi firmy (dieta pudełkowa, programy dietetyczne itp.)
  • Bardzo dobra atmosfera pracy oraz realny wpływ na działania i rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju osobistego i szereg wyzwań zawodowych