Ogłoszenie numer: 4258269, z dnia 2021-03-02

Van Huët Glass Logistics jest firmą specjalizującą się w zakresie logistyki szkła w Europie i zajmuje czołową pozycję na tym rynku. Van Huët posiada swoje oddziały w Holandii (Milsbeek), Niemczech (Haldensleben), Belgii (Sombreffe), Czechach (Teplice) i w Polsce (Kolonia Poczesna). Firma zatrudnia 400 zmotywowanych i doskonale wyszkolonych pracowników dzięki temu zapewniamy wysoki standard usług dla naszych klientów. Jest to możliwe dzięki posiadaniu 350 naszep z czego 300 typu inloader.

Kierowca C+E

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

Zatrudnię kierowce kategorii C+E na terenie kraj jak i za granica (bliska)

Wymagania

  • karta kierowcy
  • prawo jazdy kategorii C+E
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych
  • zaangażowania w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • stałe stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na inloaderach