Jesteś gotów wziąć kierownicę swojej kariery w swoje ręce? Nasza  firma logistyczna z 30-letnim doświadczeniem zaprasza do współpracy. Oferujemy stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze, zarówno dla kierowców wywrotek jak i dalekobieżnych tras plandekowych.
Kierowca C+E
Miejsce pracy: Niemcy, Bittterfeld
Gwarantujemy:
  • Nowoczesną flotę pojazdów (Mercedes, MAN)
  • Wsparcie w ojczystym języku
  • Terminowość wypłat i atrakcyjny system premiowy
  • Pomoc przy formalnościach z Niemieckimi instytucjami
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • Elastyczność w wyborze systemu pracy (2/1, 3/1, lub 4/1)
  • Niemiecką umowę o pracę
Czego oczekujemy?
  • Ważnego prawa jazdy C lub CE + kod 95
  • Aktualnej karty kierowcy
  • Komunikatywności i uczciwości (jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!)
  • Dobrej opieki nad powierzonym sprzętem
  • Gotowości na sprawne szkolenie i zdobywanie doświadczenia
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (ale nie wymagana)
Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś, tutaj lub telefonicznie pod wskazanym numerem (możesz również wysłać nam wiadomość za pośrednictwem WhatsApp), lub wyślij swoją aplikację za pomocą przycisku aplikowania.
Zobacz podobne oferty
  Miejsce pracy: wielkopolskie Firma: Erontrans Sp. z o.o.
Kierowca kat. C+E

Kierowca kat. C+E – kontenery codziennie w domu zmiany po 12 godzin pracy Od 6.00-18.00 i 18.00 - 6.00 Ilość wakatów ograniczona System naczepowy Zadania: podstawienie pustego kontenera do ponownego załadunku, bez pojazdu pod rampę na trasie Swarzędz –...

Opublikowano: dzisiaj
  Miejsce pracy: świętokrzyskie Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej
Kierowca c+ e

PRZEWÓZ RZECZY NA OBSZARZE POLSKI, TURCJI I KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ. SUMIENNOŚĆ, DBAŁOŚĆ O AUTO, PUNKTUALNOŚĆ. MILE WIDZIANY JĘZYK TURECKI DO KOMUNIKOWANIA SIĘ MIĘDZY PRACOWNIKAMI. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Język: turecki, w mowie...

Opublikowano: wczoraj
  Miejsce pracy: Firma: TMG Spedition GmbH
Kierowca ciężarówki (wywrotka)

Zakres obowiązków: Transport betonu. Praca w systemie zmianowym Czego oczekujemy od Ciebie? Prawa jazdy klasy C lub CE Kod 95 Karty kierowcy Doświadczenie nie jest wymagane Mile widziane: Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  Miejsce pracy: pomorskie Firma: Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjno Usługowe Indeka Iwona
Skoczek / Kierowca w Transporcie Międzynarodowym

Firma transportowa poszukuje "skoczków" z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym. Praca w miesiącach od Kwietnia do października. Możliwość dorobienia. Wymagania: Doświadczenie w transporcie międzynarodowym Prawo jazdy kat. C+E Aktualne badania...