Ogłoszenie numer: 4543485, z dnia 2021-05-11

Supreme logistics sp. z o.o.

Nasza firma świadczy usługi transportowe na terenie europy zachodniej. Posiadamy flotę kilkunastu aut oraz doświadczonych spedytorów którzy mają na celu pomóc kierowcy w pracy.

Kierowca 3.5t

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Firma transportowo-spedycyjna zatrudni kierowcę z prawem jazdy kat. B do transportu międzynarodowego. Trasy głównie po Europie zachodniej. Nie korzystamy ze spedycji zewnętrznej.

Wymagania

  • Kategoria prawa jazdy B.
  • Znajomość obsługi GPS.
  • Znajomość dokumentacji transportowej.

Oferujemy

  • Dysponujemy autami 8-10 paletowymi. Auta w pełni wyposażone z dużym kurnikiem XL lub Veikamą.
  • Zapewniamy nawigację i telefon służbowy.
  • Płacimy dniówki 220zł dla kierowców z doświadczeniem w takiej pracy lub 200 zł na pierwszy miesiąc dla osób do przyuczenia, po tym miesiącu jak ktoś się sprawdzi dniówki wynoszą 220zł.
  • Wypłacamy premię za niskie spalanie i dodatkową pracę na załadunkach lub rozładunkach, zazwyczaj jest kilkaset złotych miesięcznie. Pensja wypłacana po zjeździe kierowcy.
  • Praca na umowę lub własna działalność.
  • Mile widziane osoby z ADR.
  • Praca od zaraz.

Wynagrodzenie

Od 6000 do 8000 PLN